четверг, 20 октября 2016 г.

Пристрої пам'яті на Super MLC чипах від Transcend.

                           Пристрої пам'яті на Super MLC чипах від Transcend.
В даний час, NAND флеш може зберігати один, два або три біта даних на одну клітинку. Вони називаються відповідно Single-Level Cell (SLC), Multi-Level Cell (MLC), та Triple-Level Cell (TLC). Серед трьох, SLC флеш має кращу продуктивність, витривалість і надійність. Проте, вартість SLC також є найвищою у порівнянні з MLC і TLC. Співвідношення вартості наведено в таблиці 1.
Компанією Transcend, ексклюзивно розроблена технологія SuperMLC, що пропонує продуктивність майже еквівалентну SLC NAND флеш-пам'яті. Хоча загальна потужність знижується, SuperMLC NAND значно підвищує швидкість, витривалість і надійність, що доступно за більш низькими цінами.
Як же працює SuperMLC?
Кожна комірка(Cell) MLC має 2 біта даних - 00,01,10 або 11, в той час як комірка(Cell) SLC має тільки 1біт - 0 або 1. На відміну від SLC і MLC NAND, компанія Transcend, технологією SuperMLC виключно регулює кодування прошивки і перепрограмовує два біта на комірку(Cell) MLC в один біт на комірку(Cell), так само, як у SLC NAND. Дивись малюнок 1.
Переваги SuperMLC:
За допомогою всього одного біта даних на одну комірку(Cell), SuperMLC флеш компанії Transcend може прискорити доступ до даних, пропонуючи послідовну швидкість запису до двох разів швидше, ніж пристрої на MLC флеш-чіпах. Див Малюнок 2.
Крім того, SuperMLC флеш є більш надійним, більш відмовостійким і в 10 разів довговічнішим, ніж MLC, забезпечуючи до 30,000 Program/Erase (P/E) циклів *. SuperMLC збільшує термін служби SSD і карт пам'яті, що робить його ідеальним для промислового використання.
* Залежить від середовища тестування і методів тестування.
Тестування і навантаження.
Тривалість життя флеш-пам'яті вимірюється за допомогою обмеженого числа циклів P/E. Transcend використовує внутрішній інструмент випробувань на витривалість, щоб забезпечити витривалість SuperMLC NAND флеш-пам'яті. В результаті, кожен SuperMLC флеш чип в SSD-накопичувачах та картах пам'яті, можуть витримати в середньому 30000 P/E циклів без будь-яких помилок. Наведені в таблиці 2.
Підсумовуючи.
Технологія SuperMLC компанії Transcend є економічно ефективним рішенням, збалансоване між продуктивністю, витривалістю, надійністю і ціною, ідеально підходить для промислового і корпоративного використання.
Комментариев нет:

Отправить комментарий